Індивідуальне будівництво котеджів

Будівництво справа проста і не хитра. І тут Ви можете обійтись без нас!

Але якщо Ви хочете мати час на розвиток свого Бізнесу, проводити час зі своєю Сім'єю, бути ефективним у відрядженнях і навіть мати можливість саморозвитку, хобі! Вам потрібні ми!

Доручивши нам Будівництво свого Будинку, Ви до всього перерахованого вище, отримаєте і Якісний Будинок з мінімальними витратами на його утримання! Вам не доведеться все життя займатися його ремонтом і підфарбуванням!

Наші Клієнти вже оцінили можливість швидко віддалено та ефективно, вирішувати будівельні завдання! Будь то будівництво альтанки, басейну, госпблоку і навіть надбудова, прибудова кімнат у майбутньому, через роки!

Індивідуальне будівництво під ключ Київ

Наші принципи будівництва:

- Комфорт Клієнта

При організації Будівництва ми вибудовуємо роботу так, щоб Клієнт мав мінімум питань для оперативного вирішення. Тому Будуємо за проектом ! Закриваючи всі організаційні питання, пов'язані з Будівництвом. Замовлення та доставка матеріалів, обладнання, техніки. Узгодження та отримання технічного завдання з усіма Підрядниками. Виконання робіт аж до розкладки килимів та навішування картин за потреби Клієнта!

- Мінімум Експлуатаційних витрат!

І це стосується не просто енергозбереження. Теплі стіни, покрівля, вікна та енергозберігаючі системи – само собою! Ми приділяємо багато уваги вузлам та примиканням! Підбір матеріалів так, щоб вони допомагали один одному в роботі на Клієнта! Саме такий підхід, за інших рівних із конкурентами, дозволяє нашим Клієнтам платити менше за опалення та кондиціювання. Але так само не повертатися до питання ремонту протягом багатьох років! І про все це Ви можете дізнатися на нашому каналі Олександр Терехов. Якщо раптом Ви вирішили бути не нашим Клієнтом! :))

- Наша робота - наша відповідальність!

Ви доручили нам? Зробимо та будемо гарантом якості у Вас! Вирішили зробити самі? У цей час зробимо і будемо гарантом у інших! :) Ми безмежно поважаємо рішення наших Клієнтів!