Пропонуємо комплекс будівельних послуг для індивідуальних замовників

  • Будівництво приватних будинків і котеджів

  • Архітектурне проектування в Україні, та її межами!

  • Ремонт і оздоблення приміщень

Ми Проектуємо і Будуємо Комфортні Будинки "під Ключ"! Від простих енергоНЕзалежних Хатинок, до сучасних Коттеджей! З повною комплектацією активних систем контролю, життєзабезпечення і енергозбереження!

Але завжди це - Будинок для Людини, Будинок заради Людини!


Зворотній зв'язок

Будівельна компанія Телеос-Буд

Будівельна Компанія м. Київ ТОВ "Телеос-Буд" надає Комплексні будівельні послуги за нашим Проектом у місті Київ, Одеса, Чернігів, Черкаси. Та Архітектурне проектування Котеджів без меж! У Києві додатково - перепланування і ремонт квартир, офісів, реконструкція Котеджів (Будинків). Наша мета - зберегти Комфорт своїх Клієнтів при проведенні Ремонтно-будівельних робіт, узявши на себе рутину у вирішенні повсякденних питань. Наш досвід дозволяє нам гарантувати Якісний результат! Подальшу підтримку наших Клієнтів з будівельних життєвих питань.

Наша Команда

У складі Колективу - дипломовані фахівці з досвідом роботи не менш 10 років. Працюючи єдиною Командою, ми вирішуємо будівельні завдання будь-якої складності! Від нового Проектування, до Реконструкції старих Будинків! Від маленьких затишних енергоНЕзалежних Хаток, до сучасних Котеджів з активними ситемами енергозабезпечення, контролю та енергозбереження! Але в будь-якому разі, це завжди - Будинок для Людини! Будинок заради Людини!

Листування