Компанія

Будівельна Компанія г. Киев ТОВ "Телеос-Буд" надає Комплексні будівельні послуги в місті КИЄВІ, ОДЕСІ,Чернигів і Черкаси. А також Архітектурного проектування котеджів без границ (віддалене проектування)! У Києві повний спектр послуг - Проектування, Будівництво котеджей "під ключ", реконструкція Котеджей (Будинків).

Наша мета - зберегти Комфорт своїх Клієнтів До, Під час та Після проведення Ремонтно-Будівельних робіт! Взявши на себе всю рутину у вирішенні повсякденних будівельних питань. Наш досвід дозволяє нам гарантувати якісний результат! Подальшу підтримку наших Клієнтів із будівельних життєвих питань.

Приклад нашої роботи на Блозі про будівництво  Олександр Терехов

Наша Команда

У складі Колективу - дипломовані фахівці з досвідом роботи не менш 10 років. Працюючи єдиною Командою, ми вирішуємо будівельні завдання будь-якої складності! Від нового Проектування, до Реконструкції старих Будинків! Від маленьких затишних енергоНЕзалежних Будинків, до сучасних Котеджів з активними ситемами енергозабезпечення, контролю та енергозбереження! Але в будь-якому разі, це завжди - Будинок для Людини! Будинок заради Людини!